مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

Orbimatic آلمان

Orbimatic آلمان سازنده سیستمهای پیشرفته جوش لوله به لوله و لوله به کف تا سایز 270 میلی متر به صورت فول اتوماتیک، ایده آل برای صنایع غذایی ، دارویی ، نصب ، نفت و پتروشیمی.

شرکت Orbimatic آلمان در سال1370 در شهر Buseck آلمان توسط آقایان Roland Fruth & Hubert Dotzauer تاسیس شد. از اول هدف این دو آن بود که تجربه و توانایی های خود را در سیستم جوش لوله پیاده کنند و با نوآوری هاي جدید چالشهای بازار و درخواستهای مشتریان جوش لوله را جوابگو باشند.
از همان زمان سیستم Orbmat 200 به صورت آب خنک به بازار معرفی گردید و بعدها به ترتیب سیستم های جدید کامپیوتری و دیجیتالی برای جوش اتوماتیک لوله به لوله و لوله به کف (جوش بویلر) به بازار عرضه گردید. کاست های جوشکاری سرباز و سربسته در نوع خود بی نظیر بوده و همواره با بالا رفتن توقع مشتریان، شرکت Orbimatic نيز تولیدات خود را به مرحله پیشرفته تری رسانده است.
در سال 1387 بعد از معرفی شرکت Orbimatic  به عنوان موفق ترین شرکت جوش Orbital در جهان، توسط شرکت ITW) ( آمریکا خریداری شد و هم اکنون تحت مدیریت آلمانی، به فعاليت خود در کشور آلمان برای جوابگویی به درخواستهای جهانی ادامه میدهد.

 

برای ثبت سفارش محصولات شرکت orbimatic با شماره های ذیل تماس بگیرید

021-88444875

021-88455961

نمایش همه
علاقه مندی ها ()