مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است
مبلغ ( تومان ) :
تا

دستگاه جوش پلاستیک التراسونیک

جوش التراسونیک ، دستگاه جوشکاری پلاستیک ، دستگاه جوش آلتراسونیک ، دستگاه جوش پلاستیک ، دستگاه جوش اولتراسونیک ، فروش دستگاه جوشکاری التراسونیک ، قیمت دستگاه جوش ULTRASONIC ، خرید دستگاه جوشکاری پلاستیک خارجی اروپایی آلمانی ایتالیایی

شرکت ابزار جوش آریان با سابقه 20 ساله در صنعت جوش و برش کشور ، بزرگترین شرکت مهندسی بازرگانی در ایران می باشد که در زمینه طراحی ، واردات و فروش انواع دستگاه جوش آلتراسونیک و انواع دستگاه جوش پلاستیک از برندهای معتبر دنیا فعالیت دارد.

محصولات ما در بخش دستگاه جوش پلاستیک :

- دستگاه جوش پلاستیک التراسونیک

- دستگاه جوش چرخشی

- دستگاه جوش هات پلیت


مقدمه :

با توجه به گسترش چشمگیر استفاده روزمره از محصولاتی که مواد تشکیل دهنده ی آنها پلاستیک است این نیاز حس میشود تا دستگاهی بتواند در امر جوشکاری این مواد به یکدیگر عملکرد داشته باشد . یکی از بهترین دستگاههای موجود در بازار صنعت جوش پلاستیک ، دستگاه جوش "التراسونیک" میباشند ، که در اینجا بخشی از خصوصیات بارز این دستگاه را آورده ایم :

سریع بودن زمان جوشکاری (کمتر از ۱ ثانیه )
یکپارچه شدن دو پلاستیک (به نحوی پلاستیک ها به هم متصل می شوند که به هیچ وجه جدا شدنی نیستند)
- تولید حرارت فقط در محل برخورد دو پلاستیک (تئوری اصطکاک)
تمیزی و استفاده بهینه از انرژی (میزان برق مصرفی در مقایسه با سایر موارد جوشکاری بسیار پایین می‌باشد)

در حال حاضر از دستگاه‌های جوش پلاستیک التراسونیک در صنایع مختلفی نظیر: قطعات خودرو، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، سلولزی، بسته بندی، لوازم التحریر و ... استفاده می‌شود.

 

توضیحات فنی :

دستگاه جوش پلاستیک التراسونیک بدین صورت عمل میکند که در مرحله اول انرژی را تولید کرده سپس آنرا تبدیل کرده و در نهایت از طریق ارتعاش حاصل از انرژی تبدیلی عملیات جوشکاری را به سرانجام میرساند.

طرزکار دستگاه بدین شکل است که واحد ژنراتوری که برای آن تعبیه شده با استفاده از برق شهر فرکانس 50 و 60 هرتز موجود در برق AC شهری را به فرکانس های 15 تا 40 کیلوهرتز (فرکانس التراسونیک) تبدیل میکند و از این طریق انرژی لازمه را تولید میکند . سپس کریستال های پیزو موجود در بخش کانورتر ( همان ترانسدیوسر دستگاه ) فرکانس التراسونیک تولیدی ژنراتور را به ارتعاشات مکانیکی تبدیل میکند به عبارت بهتر میتوان گفت در این مرحله انرژی الکتریکی به مکانیکی تبدیل میشود. در پایان ارتعاشات تولیدی ترانسدیوسر به بخش بوستر (تقویت کننده) راه میابد تا پس از تقویت ( میزان تقویت به نسبت ضریب بوستر متفاوت میباشد ) به هورن یا سونوترود منتقل شود . وظیفه هورن اینست که  حداکثر ارتعاش را به قطعه پلاستیکی به منظور جوشکاری اعمال نماید و در نهایت با تحت فشار قرار دادن قطعات پلاستیکی توسط هورن و ذوب شدن پلاستیکها در اثر اصطکاک، عملیات جوش صورت بپذیرد .

 

جستجو در نتایج :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش : فقط نمایش کالاهای موجود :
1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
نمایش همه
علاقه مندی ها ()