مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تعمیرات موتور برق و دیزل ژنراتور

امتیاز کاربران :
10 / 10
از 2 کاربر

تعمیرات تخصصی انواع موتور برق(بنزینی،دیزلی،گازسوز) و دیزل ژنراتور

تعمیر موتور برق،بزرگترین مرکز تخصصی تعمیرات موتور برق،نمایندگی تعمیر موتور برق،تعمیر موتور برق بنزینی،تعمیر دیزل ژنراتور،تعمیرات دیزل ژنراتور،تعمیرکار موتور برق،نمایندگی خدمات پس از فروش موتور برق،تعمیر در محل دیزل ژنراتور برق،جیانگ دانگ،هوندا،هوندا المکس،کیپور،ویما،استریم،کامینز،ولو،بنز،...

واحد تعمیرات شرکت مهندسی آریان دارای مجوز از وزارت صنعت و تجارت بزرگترین و مجهزترین مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات انواع موتور برق بنزینی دیزلی و گازسوز و همچنین تعمیرات انواع دیزل ژنراتور در کشور با سابقه بیست ساله می باشد ،کارشناسان و تعمیرکاران این شرکت آمادگی تعمیرات انواع دیزل ژنراتور در سراسر کشور را دارند.

تعمیرات، سرویس و نگهداری صحیح موتور برق و دیزل ژنراتور بر عملکرد و دوام موتور برق و دیزل ژنراتور تاثیر به سزایی دارد. در تعمیر موتور برق و دیزل ژنراتور وجود دانش فنی، قطعات یدکی اصلی و امکانات سخت افزاری (همچون دستگاه دیاگ و دستگاه تست نهایی و ... ) بسیار مهم است.
موضوع سرویس و نگهداری دقیق، با توجه به حیاتی بودن موتور برق و دیزل ژنراتور به عنوان منبع اصلی یا اضطراری هر مجموعه در مواقع بحران، اهمیت فراوانی دارد. سرویس صحیح و به موقع انواع موتور برق و دیزل ژنراتورها علیرغم وجود بار مالی سبب کاهش و حتی از بین رفتن هزینه های تعمیر در بلند مدت میگردد.
همانطور که گفته شد در خصوص انجام تعمیرات موتور برق و دیزل ژنراتور همچون هر وسیله دیگر، تامین قطعات اصلی یک اصل مهم در انجام صحیح و اطمینان از اثر بخش بودن تعمیرات است. متاسفانه عدم تامین قطعات اصلی از سوی برخی فروشندگان غیر مسئول خسارات سنگینی را به صاحبان کالا و شرکتهای بزرگ وارد کرده است. مثالی کوچک در این زمینه، تامین یک تسمه موتور دیزل پرکینز غیر استاندارد سبب اعمال فشار بیشتر بر محور پمپ آب (Water Pump) و بریده شدن آن گردیده بود. در حالی که هزینه یک واتر پمپ چند ده برابر قیمت یک تسمه میباشد. متاسفانه اکثر خرابی های ناشی از لوازم یدکی غیر استاندارد در تعمیرات و سرویس دستگاه بعد از مدتی کارکرد دیزل ژنراتور، خود را نشان داده و در فاصله کوتاه پس از تعمیر در کارکرد موتور قابل مشاهده نمیباشند.
همچنین وجود دانش فنی در عیب یابی و تعمیرات موتور برق و دیزل ژنراتورها سبب کاهش بسیاری در هزینه ها میگردد. عدم استفاده از متون مرجع و کتب فنی کارخانه سازنده در عیب یابی مرحله به مرحله سبب ایجاد برخی دوباره کاریها در روند عیب یابی و تعمیرات دستگاه میگردد.
موارد این چنینی در امر تعمیر و سرویس دیزل ژنراتورها بسیار رخ داده است. زیرا بسیاری از قطعات غیر اصلی بسیار مشابه قطعات اصلی تولید و برای برطرف نمودن هرگونه سوءظن با قیمتهای نزدیک به قیمت قطعات اصلی دیزل ژنراتور عرضه میگردند.

 

ارسال نظر

احمد : تشکر
0 0
باسلام خداوند جله جلاله کمک ویاورتان باشد سایت خیلی خیلی باسودی است البته پیشنهاد می شود روش تعمیرات را جزئ به جزئ با نشاندادن تصویر کارا چندین برابر پر سود میکند باتشکر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()